O kancelarii

Tax-Es założyła Dr Ewelina Skwierczyńska – doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem. W przeciągu kilku lat zbudowała zespół ekspertów potrafiących rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy związane z podatkami.

Nasi specjaliści posiadają szeroką i stale aktualizowaną wiedzę na temat przepisów podatkowych oraz doświadczenie w znajdowaniu najkorzystniejszych rozwiązań dla różnych grup podatników. Naszym głównym celem jest wspieranie firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w opracowywaniu optymalnych strategii podatkowych i unikaniu niepotrzebnych obciążeń.

Z powodzeniem rozwijamy się

dzięki pozytywnym rekomendacjom.

Rekomendacja

„TAX-ES to fachowy i kompetentny zespół doradców podatkowych cechujący się wysokim poziomem merytorycznym i doświadczeniem oraz rzetelnym, profesjonalnym i terminowym wykonywaniem zleceń.

Dotychczasowa współpraca pozwala nam z pełnym przekonaniem polecić świadczone przez Kancelarię TAX-ES usługi w zakresie doradztwa podatkowego”

 

Anna Czak-Rekowska

Członek Zarządu | Główna Księgowa

Rekomendacja

Kancelaria TAX-ES świadczy dla nas usługi doradztwa podatkowego od blisko dwóch lat. Opinie prawne wykonywane są rzetelnie i terminowo. Ich poziom świadczy o pełnym profesjonalizmie. Rekomendujemy Kancelarię jako godnego polecenia partnera.

 

Anna Zakościelna

Rekomendacja

Kancelaria Tax-Es posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w obszarze podatków. Posiada zespół specjalistów, którzy są wsparciem w prowadzeniu firmy. Można liczyć na profesję i duże zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów podatkowych.

 

Marta Wojciechowska-Walczak

Główny Księgowy

Tym się zajmujemy

Klientom biznesowym pomagamy w podjęciu decyzji o najodpowiedniejszej formie prowadzenia działalności oraz rozliczeń, sporządzaniu corocznych/kwartalnych/miesięcznych rozliczeń z uwzględnieniem możliwych ulg i odliczeń, a także wyszukujemy rozwiązania mające na celu optymalizację zysku klienta.

Klientom indywidualnym oferujemy wsparcie w zakresie spraw związanych z PIT-em, VAT-em, a także z opodatkowaniem spadków i darowizn, dochodów z zagranicy, dochodów z najmu bądź zbycia nieruchomości.

Prowadzimy również wewnętrzne i otwarte szkolenia dla przedsiębiorców oraz pracowników, sporządzamy opinie i pisma, przeprowadzamy audyty oraz analizujemy dokumenty i przebiegi transakcji.

Tak działamy

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi informatycznych i stale rozwijamy naszych pracowników. Świadczymy usługi online, ale cenimy również możliwość osobistego spotkania zarówno w naszym biurze we Wrocławiu, jak i w siedzibach klientów na terenie całego kraju.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej i niezawodnej obsługi, opartej na otwartości i empatii. Dążymy do dogłębnego zrozumienia problemów naszych klientów oraz dostosowania usługi do ich indywidualnych wymagań.

Dzielimy się wiedzą. Część naszych szkoleń online jest bezpłatna i ogólnodostępna. Subskrybenci naszego bezpłatnego elektronicznego biuletynu – TAX-Esówki otrzymują od nas raz w miesiącu porcję cennych porad i informacji ze świata podatków.

NEWSLETTER TAX-ES