fbpx
 • Doradztwo podatkowe dla klienta biznesowego

 • Doradztwo podatkowe dla klienta indywidualnego

 • Doradztwo podatkowe online

 • Dedykowane szkolenia branżowe

 • Dzielimy się wiedzą

  O NAS

  Świadczymy specjalistyczne usługi doradztwa podatkowego dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w formie jednorazowego wsparcia, jak również w ramach stałej współpracy (bieżąca obsługa podatkowa przedsiębiorstw i jednostek sektora finansów publicznych). Rozwiązujemy problemy i wątpliwości podatkowe różnego typu. Nieustannie analizujemy zmiany i nowelizacje prawa podatkowego polskiego i międzynarodowego, by dobrać najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów. Łączymy wiedzę, doświadczenie oraz ponadprzeciętne zaangażowanie, by nasi klienci uniknęli kosztownych pomyłek we wszelkiego rodzaju transakcjach oraz rozliczeniach. Z powodzeniem rozwijamy się dzięki pozytywnym rekomendacjom.  

   
  Klientom biznesowym pomagamy w podjęciu decyzji o najodpowiedniejszej formie prowadzenia działalności oraz rozliczeń, sporządzaniu corocznych/kwartalnych/miesięcznych rozliczeń z uwzględnieniem możliwych ulg i odliczeń,  a także wyszukujemy rozwiązania mające na celu optymalizację zysku klienta. Oferujemy również wewnętrzne i otwarte szkolenia dla przedsiębiorców oraz pracowników, sporządzanie opinii i pism, przeprowadzanie audytów oraz analizę dokumentacji i transakcji. Klientom indywidualnym oferujemy w zakresie spraw związanych z PIT-em, VAT-em, a także z opodatkowaniem spadków i darowizn, dochodów z zagranicy, dochodów z najmu bądź zbycia nieruchomości.
  kreski

  DR EWELINA SKWIERCZYŃSKA

  DORADCA PODATKOWY

  Doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa w specjalizacji prawo finansowe. Ekspert podatkowy posiadający wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących podatku od towarów i usług oraz rozliczeń podatkowych podmiotów prawa publicznego, w tym samorządowego. Posiada bogate doświadczenie jako partner zarządzający w sześciu wrocławskich kancelariach prawnych podatkowych.
   
  Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa podatkowego, w tym publikacji recenzowanych i punktowanych przez Ministerstwo Finansów i Rozwoju oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wykładowca akademicki. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Uznany szkoleniowiec wielu podmiotów rynku usług rozwoju i doradztwa podatkowego.
   
  Doradca podatkowy wpisany na listę licencjonowanych doradców podatkowych KIDP pod numerem wpisu 13208. Biegle mówi w języku angielskim.

  KAROLINA KUROPKA

  STARSZY KONSULTANT PODATKOWY

  Absolwentka Wydziału Zarządzania Informatyki i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wykładowca i szkoleniowiec. Autorka artykułów naukowych o tematyce prawa podatkowego. Członek zwyczajny Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddziału Dolnośląskiego we Wrocławiu.
   
  Swoje wieloletnie doświadczenie zdobyła pracując w międzynarodowych instytucjach finansowych oraz w kancelarii doradztwa podatkowego we Wrocławiu realizując projekty w zakresie podatku CIT, PIT, VAT i podatku od nieruchomości, w tym na gruncie międzynarodowych umów o unikaniu podwójnego opodatkowania. W pracy łączy zdobytą wiedzę zarówno z zakresu prawa podatkowego, jak i bilansowego. Zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi rozliczeń dochodów zagranicznych osób fizycznych oraz prawnych.
   
  Specjalizuje się w tematyce związanej z kontrolą podatkową, celno-skarbową, postępowaniem podatkowym prowadzonymi przez organy Krajowej Administracji Skarbowej. Preferowanym językiem w obsłudze klientów jest język polski oraz język angielski.

  ROKSANA BASTY

  STARSZY KONSULTANT PODATKOWY

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Ekonomia. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Doradztwo podatkowe. Obecnie jest w trakcie zdobywania uprawnień doradcy podatkowego. 
   
  Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa podatkowego.Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących podatku dochodowego oraz podatku od nieruchomości. W swojej praktyce zawodowej skupia się na doradztwie w zakresie raportowania schematów podatkowych, podatku u źródła oraz podatku od nieruchomości komercyjnych. Ponadto w obszarze jej zainteresowań znajduje się opracowanie i wdrażanie rozwiązań w ramach ulgi badawczo-rozwojowej oraz ulgi IP-BOX dla przedsiębiorców korzystających z nowoczesnych technologii.
   
  Stawia na rozwój, doskonalenie swoich umiejętności oraz pogłębianie wiedzy podatkowej, o czym może świadczyć chętne uczestnictwo w szkoleniach prawno-podatkowych. Preferowanym językiem w obsłudze klientów jest język polski oraz niemiecki.

  OFERTA

  DORADZTWO PODATKOWE

  Wspieramy firmy i klientów indywidualnych w podatkowych aspektach na etapie planowania i wdrożenia. Pomagamy naszym klientom wypracować najlepsze scenariusze

  AUDYTY

  Kompleksowo badamy prawidłowości rozliczeń podatkowych. Ograniczamy lub eliminujemy nieprawidłowości oraz potencjalne ryzyka podatkowe. Rekomendujemy bezpieczne rozwiązania.

  SZKOLENIA

  Łączymy profesjonalną wiedzę i cenne doświadczenie niezbędne do rozwoju biznesu oferując zewnętrzne oraz wewnętrzne szkolenia biznesowe.

  kreski

  Opinie prawnopodatkowe

  kreski

  Dokumentacje podatkowe - transfer pricing

  kreski

  Sporządzanie pism procesowych i skarg do sądów administracyjnych

  kreski

  Sporządzanie wniosków o interpretacje i opinie zabezpieczające

  kreski

  Obsługa podatkowa jednostek sektora finansów publicznych

  kreski

  Wsparcie podatkowe przy zmianach form prowadzenia biznesu

  BLOG

  WordPress Theme built by Shufflehound. Polityka prywatności